• |
ide | kryesore

FOTO/ Zbulohet SMS-ja për administratën: Secili të sjellë 4 persona në mitingun e Ramës

Lajme, Të fundit

Është e qartë se mitingjet e Edi Ramës në rrethe janë edhe një sfidë që i bëhet opozitës. Shumë herë janë publikuar foto se si karriget mbeten bosh. Për këtë shkak duket se është vënë në funksion presioni te administrata.


Një rast i tillë është edhe i kryetarit të bashkisë së Maliqit, Gëzim Topçiu, kandidat për herë të 7-të në këtë bashki të qarkut të Korçës. Ish-deputeti i PD-së Ervin Salianji ka publikuar në Facebook disa sm që sipas tij tregojnë se si u bëhet presion punonjësve të administratës “me bukën e gojës”. Vërtetësia e SMS-ve i mbetet Salianjit. ©LAPSI.al


16 Comments

 1. As 1000 veta nuk mbledh dot. Duke qene se per zgjedhjet nuk ja ndjen njeriu kete radhe, duhet t’i perdori leket e avdylit per te paguar mitingashe, se kane me shume vlere se votuesit.

   1. i pa emer y vetem qenefi negjmije te therret kur kerkon ta heq pak mutin qe po e bejn caka,besa shahini,baton hagjiu,leila ones,borchardt etj.nuk te mjaftoi muti i edvinit ,frrokut,ndokes ,roshit e doshit por rama te ka sjell dhe mut kosove e mut vuqiqi.ik tash rras .

   2. i pa emer-trego numrin qe te ka ftuar i pa emer ,te del i roshit qe te thot ti qon qunin per perdhunim ne grup.ose i rrahman rrahkes e regjepit qe te thot ti qob gruan per argetim ,pra per tavell .

 2. Edhe vetem ne fushe edhe te dhjere………!U merua administrata kane nje jave ne autobuza….,te palare e te pathare….!Halli i madh i ka zene,se Edvini nje here ne vit edhe mund te lahet,qelbesi !Ja pra,kjo eshte rilindja,ku pislliku dhe pafytyresia nuk njeh kufinje……. !

  1. O shullak. Jam pa fat fare. Po te kishe nxier nr tim. Dhe te kishe nxier komunikimin tim. Do te kisha mare gazeten, leket qe ke fituar me djersen e bythes dhe breket e gruas. Po ca te bej jam pa fat. Nese dikush njeh keto nr. Hidheni ne gjyq ate qe i ka nxier.

   1. selo ik ha se sapo ish dhjer rama ne pogradevc.e dij qe je i pa rmri dhe je mut grek si nano,nazarko,ceto,selo,kumbaro,majko,kliqko etj.

 3. Ketu thjeshte kerkohet prania pa ndonje perfitim,kurse Basha eshte ndryshe,ai paguan transportin plus 30 mije lek per çdo person dhe ne fund sufllaqe per te gjithe,kurse para dy vjetesh kur ngriti çadren e republikes se re paguante 50 mije lek personin qe flinte ne çader plus pica dhe raki Skrapari shoqeruar me muzike nga dj Basha…

 4. e ca ka ktu. cdo parti politike keshtu i zgjidh mitingjet, me miq shoke dhe familjare… nuk shof asnje krim ne keto mesazhe… edhe lapsi keshtu e shperndan lajmin. ka nje buton qe thote “share” qe mund te njoftosh gjithe listen e kontakteve per lajme nga lulzimi i shqiperise

 5. Paska mbledhur fare pak njerez -Vera e Nazikes-ne Maliq per Majkon mblidhte me shume edhe ajo me sa duket nuk eadhuron pete me te meta mendore qe gjerdis me filxhane ne xhep.

 6. Paska mbledhur fare pak njerez -Vera e Nazikes-ne Maliq per Majkon mblidhte me shume edhe ajo me sa duket nuk eadhuron kete me te meta mendore qe gjerdis me filxhane ne xhep.

 7. Merrni masa se vjen i madhi!!!
  E imagjinoni sikur te kishte aq mbeshtetes sa ka opozita, do rrinte ne pushtet deri sa te merzitet.

 8. Tere shteti punon per bythen e nje KM te zgjedhur nga 48% e votuesve! Taksat qe une paguaj, shkojne ne fushate per keta plehrat e Ripjerdhjes, se duan te majmen akoma. Kane mbaruar me femijet e tyre, tani duan te majmin edhe fisin. Vetem kaq te mendosh, ketyre eshte per tju vene TNT-ne.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu