• |
ide | kryesore

Sarri tek Juventus, rrjetet sociale tallen keq për Guardiolën, Napolin e… Conte

Sport

Mjaftoi vetëm zyrtarizimi i Maurizio Sarri në pankinën e Juventus dhe tifozët kanë shpërthyer me gjithë fantazitë e ironitë e tyre. Nuk do të jetë e lehtë për teknikun toskan të fshijë hijen që lëshoi ëndërra Guardiola për bardhezinjtë e atë gishtin e mesit treguar tifozëve të Juventus: ja memet më zbavitëse (e jo vetëm) të tifozëve për Maurizio Sarri, trajnerin e ri të bardhezinjve…
Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu