• |
ide | kryesore

“T’i heq pantallonat nga koka”/ Sherri i drejtorit të policisë me ish-deputetët e PD-së

Lajme, Të fundit

Mbështetësit e opozitës kanë pritur sërish me protesta kryeministrin Edi Rama, i cili po vijon takimet elektorale në juglindje të vendit. Protestuesit dhe simpatizantët ishin të shoqëruar edhe nga ish-deputetët e opozitës Klevis Balliu dhe Endrit Brahimllari.

Në një video të siguruar nga lapsi.al shihet se si ish-deputetët përplasen me zv/drejtorin e policisë së shtetit, Gjovalin Loka. Debati nisi pasi zyrtari i policisë ka kujtuar ofendimin që Ervin Salinji i bëri në protestën në Devoll se “do ia heqë pantallonat nga koka”.


DEBATI:

Brahimllari: Edi Rama ta menaxhojë vetë stresin.

Lokaj: Nuk ka shans njeri që qytetarit Gjovalin Lokaj t’ia heqë pantallonat nga koka.

Balliu: Çfarë pantallonash?

Lokaj: Ata që e kanë shkruajtur të mbajnë përgjegjësi.

Balliu: Kë kërcënon?

Lokaj: Atij që i ka thënë.

Brahimllari: Ruaj qetësinë, mos merr ngarkesën e Ramës se është turp.

14 Comments

  1. prite ,prite se do ta qime gruan ,motren,vajzen .eshte skuqur .zverdhur po dridhet nga frika si lepur dhe do te bej trimin.do tjua tregojme ty dhe gjithe kurvave te rikurvave si hiqen pantallonat nga koka dhe nga bytha ,rrace bastardesh,

  2. Ky qan hallin e rames dhe te pantallonave se nga ja heqin. O kaqol mos u merzit edhe po ti hoqen pantallonat nga koka, po mos e bej veten qe populli te ti vejne breket ne koke. Ky pastaj do te ishte vertete problem se po shkoi puna deri aty dmth qe popullit ju ka ngref dhe ju ka bo dru, masnej nuk te mbron dot as skenderbeu se do ruj bythen e vet

  3. Oooo mavit e shkerdhyer po lerini komentet mere rrac e poshter se me deshir i dergoni gocat moterat dhe grat ne zyrat mavi ose ne se nuk o dergoni ju shkojn vet ato o plera mavi. Me mir rrini urte sepse ju bene galloshe juve grat ose femrat e juaja prandaj rrini urt e mos beni ze se dilni dy fish te ndotur o rrac muti.

  4. Gjovalin Loka, kam me te rraf me penis nga koka. O kari lales ti thyj shyqyr qe po merren me pantallonat ene nuk po merren me sumen tate . Hajt mo polic , ske çar ti bosh.

  5. O Ai ti qe qihesh ne bythe vetem PD te vije ne pushtet,ti mor pusht bythqire qe shpellaret ta kane shkely bythen para cdo proteste,ti mor kelyshi i kodoshit salih qe te ngeli kari i ceceneve ne goje,mos komento me se do te bej ate qe i bera stalinit e zanes

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu