• |
ide | kryesore

Adele fanse e Spice Girls, dehet në koncertin e tyre

Paparazzi, Slider

Adele nuk e ka fshehur asnjëherë që është një superfanse e Spice Girls dhe nuk mund të mungonte në koncertin e tyre të fundit në stadiumin Wembley në Londër.
Ylli pop-it nuk është shumë aktive në rrjetet sociale, por për to bëri një përjashtim dhe publikoi foto.
“Më në fund e takova Gingerin (Geri ed), u deha me vajzat dhe të jem e sinqertë nuk mund të besoj se sa larg shkoi “, – ka shkruar ajo në Instagram.

“Herën e fundit që pashë vajzat Spice në Wembley ishte 21 vjet më parë. Sonte me shokët e mi më të ngushtë qava, qesha, bërtita, vallëzova dhe u ridashurova me veten time para 10 vjetësh .
I dua ato dhe më kanë frymëzuar për ta marrë jetën time në dorë pa shikuar prapa “, – lexohet në profilin social të Adele.
“Faleminderit për çmendurinë që më keni bërë të jetoj, nuk do të isha këtu pa ju.
Pesë legjenda të vërteta britanike! Ju dua!


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu