• |
ide | kryesore

Blue Ivy, në gjurmët e Beyonce (VIDEO)

Paparazzi, Slider

Blue Ivy duket se do të ecë në gjurmët e së ëmës.

Këtë e ka vërtetuar performanca e saj në një shfaqje për fëmijë. Momenti që mori vëmendjen e të gjithëve ishte pikërisht ai kur vogëlushja ka ërcyer njësoj si e ëma nën ritmet e këngës së ikonë së muzikës. Komentet kanë qenë të shumta dhe fansat janë shumë entuziastë.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu