• |
ide | kryesore

Katy dhe Taylor Swift, në paqe me njëra-tjetrën (FOTO)

Paparazzi, Slider

Para shumë vitesh ato filluan një ‘betejë’ e cila ishte më shumë virtuale dhe përmes këngëve.

 Taylor Swift dhe Katy Perry besohet se fillimisht pakënaqësitë mes tyre i filluan, kur Katy filloi lidhjen me ish-të dashurin e Swift, John Mayer. Por, gjithçka u bë publike kur Taylor dhe Katy filluan thuajse në të njëjtën kohë turnetë e tyre botërore dhe kjo e para e akuzoi Katyn se po i vjedh balerinat.

Më pas erdhi ‘Bad Blood’ dhe shumë komente në intervista dhe postime të ndryshme kundër njëra-tjetrës. Por tani duket se dyshja kanë gjetur paqen. Është Katy ajo, e cila në fillim të turnetur ‘Reputation’ i dërgoi Taylor-it një degë ulliri, që simbolizon paqen.

 

View this post on Instagram

 

This meal is BEEF-free #MeatFreeMonday #YNTCDmusicvideo Link in Stories

A post shared by KATY PERRY (@katyperry) on

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu