• |
ide | kryesore

Mira Sorvino: Më kanë ngacmuar seksualisht

Paparazzi, Slider

Aktorja shumë e famshme Mira Sorvino është një nga personazhet e cila e ka mbështetur gjithnjë ligjin për mbrojtjen ndaj dhunës.

Mira ka folur dhe herë të tjera në lidhje me ngacmimet seksuale apo keqtrajtimet, por këtë herë i ka shkuar dhe më tej kësaj çështjeje.


Gjatë një konference në New York Sorvani ka deklaruar se në moshën 15-vjeçare kanë abuzuar seksualisht me të.

Teksa ka rrëfyer ngjarjen traumatike, Mira nuk ka mundur t’i mbajë dot lotët.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu