• |
ide | kryesore

Jennifer dhe Adam rrëfejnë puthjen në film

Paparazzi, Slider

Jennifer Aniston dhe Adam Sandler janë protagonist të prodhimit kinematografik “Murder Mystery”.
Aktorja e njohur Aniston është shprehur për prapaskenat e këtij prodhimi kinematografik në një intervistë për ‘Ellen’. Ajo u shpreh se në skenën e puthjes midis saj dhe Sandler i ka kërkuar kolegut të saj që të hiqte mjekrën dhe ai e kishte bërë diçka të tillë.
Ndërkohë edhe vet Sandler është shprehur për këtë skenëse ai dhe Aniston janë miq shumë të mirë prej vitesh me njëri-tjetrin dhe skena e puthjes nuk ishte diçka e sikletshme, madje e gjithë familja e tij ishte në prapaskenë duke e mbështetur.
“Pjesa më e çuditshme ishte momenti kur bashkëshortja ime më fliste nga pas skene dhe më thoshte: puthe më fort, më fort”,-tregoi aktori duke qeshur.


1 Comment

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu