• |
ide | kryesore

Marvel sjell Spider Man 4

Paparazzi, Slider

Marvel shpërndau një teaser misterioz që njofton projektin “Spider-Man 4”. Publikimi që i ngacmoi fansat tregon numrin 4 brenda një rrjete merimange. Nuk dihet ende nëse do të jetë një live-action apo i animuar.“Spider-Man 4” hyri në fazën e zhvillimit në vitin 2007. Filmi duhej të përfaqësonte kapitullin e katërt të trilogjisë rreth Njeriut Merimange me regjisor Sam Raimi dhe heroi i interpretuar nga Tobey Maguire. Në vitin 2010 projekti u fshi në favor të ribërjes së “The Amazing Spider-Man”.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu