• |
ide | kryesore

Rama i përgjigjet Metës: Shqetësohu për vizën që i ke vënë vetes

Arkiva, Lajme, Të fundit

Edi Rama i është përgjigjur përmes një postimi në Twitter deklaratës së Presidentit Ilir Meta, i cili e konsideroi një këmbanë alarmi mundësinë e rikthimit të vizave për shqiptarët.


“Ilir Meta mos shqetësohet për rikthimin e vizave (vizat nuk ka asnjë shans të rikthehen) po të shqetësohet për vizën i ka vënë figurës së kreut të shtetit,duke u bërë pjesë e frontit politik kundër zgjedhjeve dhe kundër drejtësisë!Ky front kundër Shqipërisë do dështojë. Me turp!” shkruan Rama në Twitter.


Lexo më tej nga Lapsi.al: 

Rreziku për rikthimin e vizave, Meta: Deklarata e Avramopoulos, këmbanë alarmi 

5 Comments

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu