• |
ide | kryesore

Taylor dhe Katy, në një klip së bashku (Video)

Paparazzi, Slider

Taylor Swift ka publikuar së fundmi projektin e ri muzikor me titull: “You need to calm down”.

Pjesë e të videoklipit të këngëtares së famshme janë emrat e njohur si Ellen Degeneres, Rayan Reynolds, etj. Por supriza është prania e Katy Perry.


Pas 6 vitesh armiqësi, Taylor dhe Kate kanë ngritur flamujt e bardhë dhr shfaqen për disa minuta në fundin e klipit duke u përqafuar ne njëra-tjetrën: Katy e veshur si hamburger ndërsa Taylor si patate të skuqura.

Kënga e Swift duket si një himn për tolerancën dhe mirëkuptimin dhe momenti i pajtimit me Katy-n është padyshim shembulli ideal për të përcjellë mesazhin e këngës.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu