• |
ide | kryesore

‘O Mashtrues’, ‘Albanian mafia’/ Rama nuk gjen qetësi as në Londër (VIDEO)

Arkiva, Lajme, Të fundit

Në kulmin e skandalit me përgjimet, Edi Rama është larguar nga Shqipëria drejt Londrës, ku i ftuar për një takim të një prej gazetave vendase, u prit me protesta nga shqiptarët.

Shikoni pamjet:


21 Comments

 1. Si skenderbeu i organizates kriminale rilindja qe padyshim eshte e sigurt kjo per te mos na neveritur me tej por jo vetem kete organizate duhet ta hetojne prokurore gjermane. Shume nga pjese te saj jo vetem strehohen por kane bizneset e tyre atje. Mendoj. Llogjike e thjeshte.

 2. Mafieee eeee , ku esht ma yahoo , amon mer ka njeri hall a siklet me berdellon e prokuroris ??? Jam Un zgjidh hall me tbukrit , vetem e dini vet ju , bucko zarfin !

 3. hahahahhaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa………………………..i doli boja fare dhe prape ska turp , nejse kush e la qe ta kishte ky .

 4. Njerzit e malokut salihut qe shesin droge ne londer te kapur nga policia angleze tani te paguar nga paraja e piset ruse nga dora vrasese e lulzimit,jane shperndare shpellaret kudo ne Europe,rrace e ndyre e salih karaxhic berisha

 5. Ore mire ky mut u qelb,por jemi te terrorizuar nga kçedra Erion sa hapim tv çdo kanal ai tru shperlarje. Po ka nje limit çdo gje

 6. Tani u rrezua Rama,jo per ndonje gje por keta qe protestojne ne Londer jane shume “te respektuar”i plotesojne tamam kushtet e PDse edhe burg kane bere edhe nai çik droge e shesin keshtuqe qeveria angleze do kerkoje direkt largimin e Rames…o lapsi keta qe protestojne ne Londer ia rrisin vlerat Rames ne syte e opinionit nderkombetar.

 7. Eh sa loqe ushqen kjo toke dhe nona budallait eshte perhere me barre. Niko peleshi te pershendet. Ato leket e beketit kush i pagu? O cope kari.

 8. Eh sa loqe ushqen kjo toke dhe nona budallait eshte perhere me barre. Niko peleshi te pershendet. Ato leket e beketit kush i pagu? O cope kari. Ik paguaj ujin me mut per uje te pijshem.

 9. turp i madh, s’maj mend noi lider shqiptar te jete prit kshu si legen kudo qe shkon

  nga fshatrat deri ne kryeqytetet boterore, si qen zgjebs do mahet mend

  sesi qendron akoma ne kembe se kuptoj

  u ca tu mor substansa qyqi, s’ka faj, nuk perballohet ndryshe kjo lloj urrejtje qe kane robt

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu