• |
ide | kryesore

Bradley Cooper shihet sërish në shtëpinë e Irinës

Paparazzi, Slider

Mesa duket, Irina Shayk bëri një pushim nga turneu i modës dhe pasarelave dhe u rikthye në New York. Dhe fill pas saj, edhe Bradley Cooper u pa teksa shkonte në apartamentin e Shayk këtë mëngjes. Të dy po mundohen që të bashkë-prindërojnë.

“Për hir të Leas, ata do vazhdojnë të kalojnë kohë bashkë si familje. Bradley është një baba i mrekullueshëm. Ai gjithnjë ka qenë i përfshirë me vajzën e tij. Është e qartë që Bradley dhe Irina kanë të njëjtat qëllime për vajzën e tyre. Ata duan që ajo të jetojë një jetë normale, e rrethuar nga miqtë dhe familja. Ata janë të dy prindër të mrekullueshëm.”- u shpreh një burim pranë People.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu