• |
ide | kryesore

FOTO/ Sarri mbërrin në Torino, lajmi është një tjetër: mbi mbrojtësen e kostumit shkruhet “Allegri”

Sport

Maurizio Sarri ka zbritur më në fund në Torino. Tekniku i ri i Juventus ka mbërritur në aeroportin Caselle në vigjilje të prezantimit zyrtar, në program të enjten në orën 11 në sallën “Gianni e Umberto Agnelli” në Allianz Stadium dhe menjëherë ka dicka për të prodhuar lajm.

Këmishë blu, syzet dhe në dorë një mbrojtëse kostumi që shkruan “Allegri”: ky është imazhi me të cilin prezantohet Sarri, që është shoqëruar nga drejtuesit e Juventus në Continassa, me Nedved e Paratici që i kanë treguar ambjentet në vizitën e teknikut të ri në qendrën sportive bardhezi.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu