• |
ide | kryesore

Gashi tregon kushtin për të dashurën e tij

Paparazzi, Slider

Gashi ka qenë shumë i zënë kohët e fundit, duke publikuar muzikë të re dhe duke dhënë koncerte ne qytete te ndryshme në SHBA.

Por edhe pse fillimi i vitit ishte i mbarë me “My Year”, këngët e fundit të tij duket se kanë ecur pak më ngadalë. Megjithatë Gashi nuk duket i shqetësuar për këtë, sepse fundja ka një album rrugës dhe shumë këngë të reja. Më shumë i shqetësuar ai duket për jetën e tij sentimentale, për të cilën nuk poston shpesh herë në rrjetet sociale. Së fundmi ai ka bërë këtë postim në Twitter:

“Dua një të dashur, që ta kuptojë se jam beqar…”- shkruan reperi, duke shpresuar se do të gjejë dikë që të respektojë jetën e tij prej beqari, ndërkohë që është dhe në një lidhje me të.

 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu