• |
ide | kryesore

Paloka: Rama i gatshëm t’i vërë zjarrin Shqipërisë për pushtetin e tij

Lajme, Të fundit

Në një dalje nga selia blu pas përplasjeve të shkaktuara në KZAZ-të e disa prej qyteteve të vendit, nënkryetari i Partisë Demokratike Edi Paloka deklaroi se Rama po i vë zjarrin Shqipërisë për të mbrojtur pushtetin dhe pasurinë e tij të paligjshme.

“Për pushtetin e tij personal dhe pasurinë e tij të paligjshme Edi Rama po tergon se është i gatshëm ti vendosë zjarrin Shqipërisë, të nxisë konfliktin civil dhe vëllavrasje mes shqiptarëve”, thote Paloka.

6 Comments

  1. Per cilin e keni fjalen per kete Rame plakun qe i shpeton shurra ne pantallona ! Per kete qe ka shok ate Serbin, apo Rusin qe takohet ore mbas ore, po mos u merni me kete galloshe se ka rrjedhur i druguari fare,

  2. O tosi I salihut shko provoje dhe digj shkollen dhe do shikosh ku do fluturosh o rrotkari qe qihesh ne bythe per kete pd enveriste o kelyshi I kopilit salih

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu