• |
ide | kryesore

Pas përgjimeve/ Andi Bejtja: Organizata kriminale ” Mos e rruj K….”

Blog

Të gjithë qoftet e “Bild” ku “Rilindja” del tamam si një organizatë kriminale, (fatmirësisht mafiozë debilë që iu duket sikur flasin me gjyshen në telefon), ku njerëzit promovohen në detyrë vetëm e vetëm se dinë të vjedhin vota, ku ka me qindra vepra penale etj etj… në gjithë këtë batërdi të bie në sy një refren i përdorur nga gjithë zyrtarët, nga gjithë mafiozet e çdo niveli: “Mos e rruj K…”

Pas çdo batërdie, çdo krimi “Mos e rruj K…” Mos e rruj K” fill i kuq i Rilindjes…” Mos e rruj K .. ” dhe ti i OSBE, ti i BE apo ti e Ambasadës Amerikane…

Po kaq shumë sa është përmend “Mos e rruni K…”

Nuk ka si mos dale dikush me një brisk të madh e t’ua presë të gjithëve dhe K… poshtë dhe kokën sipër: Vazhdoni “Mos e rruni K…”

Nga Facebook i Andi Bejtja

1 Comment

  1. Ore mire qe ky psikopat shkruan idiotsira por ju si ja publikoni!? Gjynah si ai edhe ju qenkeni ne gjendje te rende.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu