• |
ide | kryesore

Përgjimi 9 i BILD/ Dëgjoni si i lënë takimet Ymer Lala dhe Damian Gjiknuri (AUDIO)

Lajme, Të fundit

Gazeta gjermane Bild ka nxjerrë mbrëmjen e së mërkurës 10 përgjime të reja të blerjes së votave në zgjedhjet e 2016-ës në Dibër.

Në përgjimin 9 dëgjohet Ymer Lala, një person që sipas PD-së ka precedentë penalë dhe që flet me ish-ministrin e Infrastrukturës Damian Gjiknuri.


Ata lënë bashkë një takim me qëllim “të organizonin grupin”. Ymer Lala është edhe babai i deputetes së PDIU, Reme Lala që menjëherë pas fitores kaloi me PS-në. ©LAPSI.al

4 Comments

  1. Ça ka te keqe ketu? Ne në organizaten tone mafioze Rinascimento Nostro keto i kemi komunikime normale. Do i ribenim!

  2. Femijet tane dhe ne ne dore te ketyre lektyrave. Te zagareve te errsirave me te thella. Mallkuar qofshi brez pas brezi. Plera.

  3. Kete k…… e qefalise kryetarken e komisionit te sigurise kombetare tahir lluku babashtan dhe k……e gjikes se nurit te paret ishalla.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu