• |
ide | kryesore

155 km/h pa rrip sigurie: rrjetet sociale kryqëzojnë Buffon

Sport

Model në fushë, në timon jo dhe aq: Gianluigi Buffon ka tradhëtuar veten duke postuar një foto në Twitter ndërsa drejtonte makinën, duke thyer limitin e shpejtësisë prej 155 km/h e detyrimin për të vendosur rripin e sigurisë. Fakti nuk ka kaluar pa vëmendje në rrjetet sociale, duke i vënë menjëherë në dukje dy shkeljet.

Sikur të mos mjaftonin dy thyerjet e normave, dashakeqët i kanë vënë theksin edhe një pakete cigaresh që duket në foto. Shi kritikash për ish-portierin e Psg që është në kërkim të skuadrës së tij të re: por përpara se të presë sërisht topa, duhet tia nisë me kritikat.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu