• |
ide | kryesore

Melani refuzon puthjen me Trump (VIDEO)

Paparazzi, Slider

Që marrëdhënia mes Donald Trump dhe Melanias nuk është në periudhën më të mirë, të paktën në sytë e publikut, kjo nuk është një gjë e re.
 I tillë ka qenë dhe rasti i fundit, dy ditë më parë në rikandidimin e Trump për postin e Presidentit në mandatin e ardhshëm. Siç do ta shini në video-n e mëposhtme, Melania i thotë turmës së nejrëzve: “Ka qenë një nder për mua të shërbej për këtë vend të jashtëzakoshëm këto vitet e fundit. Mezi pres ta bëj këtë gjë edhe për 6 vite të tjera.” dhe në momentin që do ti japë fjalën bashkëshortit të saj, shkon drejt tij për ta takuar por shmang puthjen me të.

 Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *