• |
ide | kryesore

6 Comments

 1. Basha e shet fuqine e tij dhe ky eshte problem. Per te fitore eshte qe amerikanet e moren ne telefon dhe i thane,se ka fuqi te madhe pas vetes qe nuk duhet ta perdor. Kjo eshte e rendesishme, por idiotet mavi nuk e kuptojne dhe thone qe amerika dobesoi bashen, kur e forcoi me shume se kurre.
  Basha sot tha qe une nuk do e perdor fuqine e ketij sheshi. Une kete nuk e besoj. Ato njerez duan te bejne gjera te tjera, por Basha sillet ne menyre kontrolluese, duke fituar kredite personale. Kjo i vlen Bashes, jo ne!
  Basha udheheq deri ne momentin qe nuk na perdor per fuqi personale. Deri tani, Basha tregoi qe na udheheq. Ne kemi halle te tjera dhe jo t’i pelqejme amerikaneve. Ne e dime qe mund t’ja dalim ne kete rast pa i pasur borxh amerikaneve. Duhet fraksionim ne oret ne vazhdim. Basha po sillet si kercenues i embel me fuqine tone.

 2. shpifjeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

  montazhhhhhhhhhhhhhhhhh

  Faji e ka aliu

  Me vetingun do rriten rrogat

  Fajin e kane partite euroskpetike ne europeeee

  fajin e ka Trump….nje karagjoz qe sbehet dot president. TM Rama

  Shpifjeeeeeeee Beketi nuk e fitoi gjyqin

  NUK eshte DAKO ME VLLA

  Ku e pe gjiknurin mer vlla??

  Jam Akullore

  Mos beni pis bandat, nuk hidhet balte mbi avdulajt 😀

 3. Çfare fjalori keni ju rilindasit ?!Sikir u ka dale me balle k.ri !Turp te kenirilindas, masive, e paqte,duhet ta falenderoni Partine Demokratike,per seriozitetin,kulturen demokratike dhe madheshtine e protestes !Rama Ik.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu