• |
ide | kryesore

VIDEO/ Gruaja dhe vajzat e Bashës i bashkohen protestës

Lajme, Të fundit

Aurela, bashkëshortja e kryetarit te opozitës dhe vajzat Dafina dhe Viktoria kanë mbërritur në selinë e PD-së ku i ka pritur Basha. Ato do ta shoqërojnë atë në protestë.


Ne oborrin e PD-së ka një prani te madhe grash dhe vajzash, te cilat do te jene bashke me kreun e opozitës në protestë.


Bashkëshortja e Bashës me vajzat mbërrin në PD për t’i bashkuar protestës on Vidnews.

3 Comments

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu