• |
ide | kryesore

Voltana Ademi për masat e Gjykatës: Kjo është diktaturë!

Lajme, Të fundit

Kryeatarja e Bashkisë së Shkodrës ka reaguar përmes një postimi në rrjetet sociale, lidhur me masat e dhëna nga gjykata për ngjarjet e shënuara në KZAZ.

“Kjo është diktaturë! Drejtësia e kapur nga kryeministri antikueshtues lë në burg dy policët bashkiak Alfred Nikolli dhe Gentian Bytyçi u vendos të mbahen peng si të burgosur politike.

Edhe tre të tjerët, Adi Garuci, Aleks Ndoi dhe Oraldo Thepi do të duhet të qendrojnë në arrest shtepie. Të gjithë këta janë heronjtë tanë, heronjtë e zgjedhjeve të lira e të ndershme, heronjtë e fjalës së lirë!

Asnjë hap pas! Përballë kryeministrit-fatkeqësi kombëtare!” shkruan Ademi në facebook.

14 Comments

 1. Grua Zonje dhe e forte !Partia Demokratike krenohet me Ju !Familje me taban,familje e madhe dhe nderume !Simbol i ndershmerise,kultures dhe perkushtimit.

 2. Nuk eshte diktature moj sharabajke po eshte zbatim i ligjit,tani nuk ka faj gjykata qe ju jeni mesuar te beni çfare te doni duke shperfillur ligjin dhe institucionet,pikerisht prandaj dhe zgjedhjet do te behen me 30 qershor ne menyre qe te marrin fund pazaret e qelbura te politikaneve ne kurriz te ligjit dhe votuesve…

  1. Po ca keni bere ju me pak se kaq ne 2011 more sybythe. Dhe beni si gay qe ju shkelen te drejten per 4 kokpalare qe ju vrane nga te infiltruarit e Rames ne garde e qe sot po marrin shperblimin per sherbimin e kryer

 3. Kur ndjejne dobesi trimerohen keta.
  Rrezimi i mbremshem i Edi Rames prej shkume deti pervecse i gajasi rilindasit, i beri dhe me arrogante. Kontrolli politik i muskulit te revoltes nga ana juaj, ishte nje shfaqje cinike, e turpshme dhe idiote, sidomos pas pergjimeve.
  Ju jeni te papjekur per te ndihmuar drejtesine popullore, keshtu qe do te vuani drejtesine e Edi Rames.

   1. Ti e ke patologjike vlla. Cdo gje qe mban ne goje( ne kete rast mua) duhet te jete i gjati. Vazhdo se ka plot “te gjate” ceta e rilindjes per t’i sajdisur me goje. Kenaqi dhe kenaqu. Une nuk kam nevoje per gojore.

  1. I djathte liberale.
   Por keto perballe pervecse te majte, jane dhe banda, prandaj duhet me qene radikal. Ne keto 30 vjet beteja me komunistet deri diku eshte fituar, ndersa beteja me bandat nuk eshte bere fare. Sic tha dhe Lubonja, armiku sot nuk jane komunistet, por bandat.

 4. Neri te paska bere mire festimi I 1 majit dje,por kryesore per ty eshte lepirja e bythes se salihut kur ai dhjet Mut bio,vazhdo se je ne rruge te mbare per tu bere spiun klasi I shqupit

 5. Demokracia nuk eshte anarki, eshte diktature e ligjit.
  Neper bote ti edhe ato orangutanget e tjere do e kishit honger per terrorrizem.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu