• |
ide | kryesore

Jada rrëfehet për jetën seksuale para të bijës

Paparazzi, Slider

Gjatë emisionit “Red Table”, Jada Pinkett Smith iu përgjigj me shumë sinqeritet pyetjeve të prezantuesit, edhe atyre pikanteve, madje përpara së bijës Willow, dukshëm në siklet.

Aktorja dhe bashkëshortja e Will Smith pranoi se ka provuar seksin tresh: “Isha shumë e re, por nuk më pëlqeu. Ndodhi vetëm një herë dhe e kuptova që nuk bënte për mua”.

“Nuk ishte doza e duhur e intimitetit. Gjithnjë kam menduar se po të isha e dashuruar me dy persona do të kishte qenë ndryshe. Doja ta kuptoja se çfarë provoje dhe e bëra. Isha e vogël. Takova dy persona që më pëlqenin dhe pranova”, -shpjegoi.

1 Comment

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu