• |
ide | kryesore

(VIDEO) Me brohoritje ‘Rama ik’, lirohen të arrestuarit në Kukës

Arkiva, Lajme, Të fundit

4 personat që protestuan kundër Edi Ramës dhe zgjedhjeve që ai kërkon të mbajë, kanë lënë qelitë.

Gjykata e Kukësit ka vendosur që të 4 personat e ndaluar nga policia të rrinë në masën e sigurisë ‘arrest shtëpie’.

Tre prej të arrestuarve nga policia, ishin punonjës të Bashkisë së Kukësit, ndërsa i  katërti qytetar.

Katër personat ishin ndaluar pasi protestuan dhe larguan KZAZ-në numër 11 nga ambientet e palestrës së shkollës Havni Nela në qytetin e Kukësit.

9 Comments

  1. Or Molotofi
   Edhe po te doje ndonje t’ja rruaje,i duhet me e rru komplet,han kohe shume!!!???

  1. Keto jane KUKSIANET qe ia vene kufinin te thana hajdutit Don Edvin Ramos!!!

   Ka edhe tjere ne Shqipni,ato s’i keni pare akoma.

 1. Per komentuesit pa emer. Ju a qifsha krejt femrat e fisit o minj bodrumesh, keta jane krejt te pafajshem se kane qene me orar te punes ne nje objekt te Bashkise. Policia politike dhe nje shef rendi qe per Turpin e tij dhe te fisit te tij ka qene dhe i persekutuar doli deshmitar I rreme se gjoja e kishin goditur. Ka filmime qe asnjeri nga keta nuk ka bere asgje te paligjshme. Asnjeri polic i thjeshte nuk ka deponuar per dhune, ndersa ky pushti narkopolic Visha i perfshire me trafficking e hashashit nepermjet pikave te kalimit me kosoven se bashku me nje shef te Rrugore’s , gjobvenes i njohur me kukes. E gjetshin me zotin por edhe me ripjellsit e Safetit qe us lerojne grate.

 2. Mos e kruani me Kuksianet se va hupin rracen e kuqe , asnjeher rraca e kuqe qe nga dita e par e shtetit nuk ka fituar as s ka per fituar, Kukesi i djatht ka qen dhe do jet.

 3. Si skane pike turpi i dalin per zot ende mostres . Si mund ti dilet per zot ketij mostre km??!! A jeni njerez a cfare jeni?! Ai boll perbindesh per ti dale vetes zot sic i ka dale deri sa ti vije sahati vet. Me cfaredo lloj menyre ama kur Zoti ta kete shkrujt. Se ky shejtan nuk ka fuqi me shkrujt as jetgjatsine e vet ashtu si askush nuk e ka.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu