• |
ide | kryesore

VIDEO/ Tërmet Peçi provokon demokratët në Përmet: “Do pimë kafe pastaj…”

Arkiva, Lajme, Të fundit

Në Përmet kryeministri Rama është pritur nën thirrjet e protestuesve për largimin e tij nga posti.


Ai që spikati ishte Tërmet Peçi, kryebashkiaku i Tepelenës, i cili në momentin kur makina e tij ka kaluar para protestës ka dalë dhe ka provokuar protestuesit dhe ish-deputetin e PD-së Tritan Shehu.


“Zoti Tritan, respekte, respekte, ej do e pimë kafen pastaj?” – ndërsa protestuesit vijonin me thirrjet “Rama ik”. Polici i afrohet dhe e detyron të futet sërish brenda makinës.

4 Comments

  1. Me nje popull qe ka shembur kisha e xhami, qe e linin pa buke e duartrokiste, qe brohoriste kur u pushkatonin e burgosnin ta afermit, mos prit gje te mire. Me nje popull qe partia Shukriut u q… vajzat per nje vend pune dhe prape e votojne, mos prisni gje te mire. Me nje popull qe duartroket injorantet me pushtet qe u servirin ne ekrane grave e vajzave k..in dhe bythen mos prisni asgje te mire.

  2. Se kemi kete popull pa din e pa iman pa kemi dhe keta 30 vjet ne kurriz. Nje here njerin nje here tjetrin. Injoranc e madhe.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu