• |
ide | kryesore

Basha: Në 30 qershor nuk do ketë zgjedhje dhe as luftë mes shqiptarëve

Lajme, Të fundit

“Kriminelët duhet të jenë në burg dhe jo në parlament. Kriminelët duhet të jenë në burg dhe jo të menaxhojnë fushata elektorale. Ka ardhur koha që pas 21 vjetësh, vjedhjesh, krimesh dhe shkatërrimesh, njeriu që futi krimin në politikë të dalë para drejtësisë” – tha në një konferencë për mediat kreu i PD-së Lulzim Basha i cili komentoi në një deklaratë për shtyp edhe atë që do të ndodhë të dielën e ardhshme.

“Sa i përket 30 qershorit, plani i Edi Ramës për destabilizm dhe luftë mes shqiptarëve, do të dështojë. Shqiptarët janë bërë bashkë si kurrë më parë në mbrojtje të demokracisë për të mos lejuar farsën elektorale dhe krimin kushtetues të regjimit autokratiko-kriminal. 30 qershori është dita kur nis fundi i regjimit të Edi Ramës” – tha Basha. ©LAPSI.al

9 Comments

 1. Pse? Shqiptaret kjo turme qe e quan veten popull do votime. Lerini te votojne. Te tera votat PS-se. 100%. Kjo turme do diktaturen. Le ta kene. Edhe ata qe thone se nuk e duan e meritojne. Perndryshe do te luftonin qe mos ta vendosnin. Shqiptaret do te zhduken dhe e vetmja menyre qe mos te zhduken eshte mbareshtrimi ne kafaz. Shume shpejt do tua ndertojne.Aty mund ti shisni pordhe njeri rjetrit se jeni popull superior.

 2. Ke fol tamam.
  Nuk ka lufte me shqiptaret, por me krimin.
  Per te gjithe ato qe nuk duan te votojne, por jane te paguar ose te kercenuar, ofroj photoshop-e shume cilesore, falas, sikur po pengohen nga demokrate te irrituar.
  Lufte e eger dhe reale kunder krimineleve te pushtetit qe na bejne karshillek perdite!

 3. Aa me demek zgjedhje ka ne 30 qershor. Po me pas ka per ta pare rama.
  Ahhh thuaj… Ky do te mbaj militantet ngrehur. Bravo basha ja hodhe dhe kesaj rradhe. Nuk i humbe zgjedhjet. Ti prap je kryetar i pd.

 4. Nuk eshte thjesht diktature. Se e ka hak ky popull . Problemi eshte qe mostra si dako termet peci……… e fundrina pa fund jane trafikante mostra llumra mishi te bardhe femijesh dhe nga ajo gjeja qe kelyshit te anetes i shijon. Ky eshte problemi.

 5. As me te qi e as me te lone i thone ksaj pune.

  I lodhe njerezit o kar. Ose dil e thuj troc qe nuk me le amerika ose qiji robt duke dal i pari neper protesta. Me drita celularesh ed ramen ktu e ke edhe 20 vjet te tjera. nqoftse ske koqe hik ne hollande.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu