• |
ide | kryesore

Berisha nxjerr FOTO/ Dështon takimi i Ramës në Durrës

Lajme, Të fundit

“Dështon takimi i Ramës në Durrës”. Ai që e thotë këtë është ish-kryeministri Sali Berisha. Në një postim në Facebook, Berisha ka publikuar disa foto që sipas tij tregojnë këtë.

“Durrësi i thotë jo monstrës së pluralizmit dhe farsës antikushtetuese. Nderim qytetarëve të Durrësit! Rama ik! Fitore!”, – shkruan ish-kryeministri Sali Berisha. ©LAPSI.al


Image may contain: 1 person, standing and outdoor Image may contain: one or more people, sky, tree and outdoor Image may contain: one or more people, people standing, sky, basketball court, shoes and outdoor

 

4 Comments

  1. Degjova Ramen ne Durres sot. Sali ke bere gabim qe e perzure nga PD atehere. Se ke pas ditur ca ke patur, ose mbase e ke pas ditur dhe e kishe frike qe ne ‘90. Doje vetem njerez qe te kishin frike nga ty, fiks si puna e idhullit tend Enverit. Shikoje lulin tani dhe bindu sa i gabuar ke qene ne filozofine tende. Ama vetem nje gje po ta pranoj, sikur Shqiperi te ishte ne nje diktature te institucionalizuar do ishe diktatori me i suksesshem mbase ne gjithe Europen

  2. O lapsaxhinj te lapsit. Duket sikur burimi kryesor i juaji eshte bere dixhitali i plakut mere tani .
    Po bini posht e me poshte ?

  3. Sot durrsi ishte katastrof per ramen vetem punonjesit e atministrates ishin ne mting dhe rreth e qark ishin sehir xhinj si puna ime , bile dhe shanin dhe policet e shkret qe ndihesbin ne hall, kete ua vertetoj 1000 perqind pasi un jam banor i durresit, une kam par edhe mitingun e 2017 po ska pik lidhje , ky ka qen nje deshtim total.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu