• |
ide | kryesore

Drejtuesja e misionit të OSBE takon Ramën në selinë e PS

Arkiva, Lajme, Të fundit

Drejtuesja e Misionit të Vëzhguesve të OSBE/ODIHR, Audry Glover, ka mbërritur në selinë e Partisë Socialiste, në orën 11:00.

Zyrtarja e lartë e OSBE po zhvillon  një takim me kryesocialistin Edi Rama dhe Sekretarin e Përgjithshëm të PS, Taulant Balla, lidhur me zgjedhjet lokale të 30 qershorit.


Kryeministri Rama iu caktoi sot detyrat e fundit socialistëve, të cilët ndodhen në javën e fundit të fushatës elektorale.

Politika është e ndarë në zgjedhjet e këtij viti, pasi opozita ka vendosur të mos marrë pjesë, ndërsa Presidenti Ilir Meta ka anuluar datën e zgjedhjeve përmes një dekreti.

5 Comments

  1. zhgorra mafjoze plaka 100 vjecare po koordinon rezultatin me banden e rames dhe valixhet e eurove qe do ti paguhet organizates komuniste mafjoze te destabilizim -banditizim.

  2. Kjo teta duke qene se ka marre vesh qe nga shqiperia dhe kryesisht tek selia e rilindjes ka plas .ari sheshit dhe ka pas mungesa per shkaqe natyrale pleqerie erdhi me urgjence per ta verifikuar ne vend

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu