• |
ide | kryesore

Irina Shayk, në një lidhje të re

Paparazzi, Slider
Irina Shayk duket se e ka kthyer tashmë faqen dhe me sa duket, zemra e saj  po rreh për dikë tjetër. Sipas revistes ‘Dagospia’ modelja është në një marrëdhënie me djalin e aktorit të njohur Clint Eastwood, Scott Eastwood
Tani për tani akoma nuk ka asgjë zyrtare por në Hollywood kanë filluar thashethemet që shumë shpejt Irina Shayk dhe Scott Eastwood do do të jënë çifti më i ri i showbizit.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu