• |
ide | kryesore

Kukës/ Rama ndryshon axhendën, zhvendos takimin elektoral nga qendra e qytetit

Lajme, Të fundit

Ashtu siç është paralajmëruar, kryeministri Edi Rama, pritet të zhvillojë ditën e nesërme një takim elektoral në Rrethin e Kukësit. Mirëpo, në njoftimin e mëhershëm, si vendodhje e takimit ishte vendosur qendra e qytetit veri-lindor, Sheshi Skënderbej.

Ndërsa, mësohet se në posterin e përditësuar, takimi është zhvendosur në Aeoroportin e Kukësit në orën 18:00. Mendohet se kjo lëvizje vjen pas incidenteve dhe përplasjeve të herëpashershme midis përkrahësve të opozitës dhe forcave policore, në qytetet ku kreu i qeverisë  ka zhvilluar takime elektorale, në kuadër të fushatës për zgjedhjet vendore të 30 qershorit.


 

 

 

16 Comments

 1. Si guxon kerkon voten e Kuksianeve???????

  Ky Qelbesire qe dhuroi Rrugen Durres Kukes, falas, tek Oligarket, dhe futi Kuksianet dhe gjithe Shqiptaret, ne nje Kontrate Poshteruese.

  Ky Qelbesire qe rrahu Kuksianet, qe te vihet trau, dhe tu marre para nga xhepi, sapo dalin nga dera e shtepise.

  Ky eshte Monster.

 2. E kam per Ty o Cope Derr, militant rilindas, qe je Kuksian, dhe do shkosh sot te brohorasesh per Monstren.

  1., Te vuri Traun e pageses sa del nga quteti, edhe Ty, o Rilindas Kuksian.

  .2. A ke sensor tek xhepi, kur te vjedh xhepin qelbesira, tek Trau???

  Politika fillon nga xhepi, ore Cope Derr.

  Kurse Ti, o Derr, beji gati , leket , se Rruga Durres Kukes, fluturoi ne duar private, fale Qelbesires, dhe kane vene nje Tra,
  qe TI, O COPE DERR,te paguash, she te pasurosh Qelbesiren dhe Oligarket.

  3. A te punon Truuuuuuuuri?

  4. E perseris, Ky eshte Qelbesira qe te vuri traun per te hyre dhe per te sale nga qytetar yt, o Cope Derrr.

  1. Mos ju drejto kuksianeve me kete gjuhe , ata e treguan burrerine e tyre dhe ja thyen hunden te gjatit tone . Drejtohu Flamur Nokes qe nen rrogoz beri ujdine me Kastratin . Kuksianeve , te gjithe Shqiptaret duhet ti perulen me respekt . Respekt Kuksianeve

 3. Ky shkrimi , eshte thjesht nje thirrje qe ju behet njerezve, te bllokojne kryeministrin e vendit, te bej fushate, te bej takim. Qe qeveria te ndaloj opoziten te protestoj apo bej miting e kisha degjuar, por kjo qe po ndodh ne Shqiperi here pare qe e shoh. Po vendos Mona me Lulin , kush do takoh njerezin, kur dhe ku. Bravo. Vazhdoni se e keni pushtetin sh afer.

 4. 1. Mos deformo cfare kam shkruar me lart.

  2. Kuksianet jane ne hall nga ky Qelbesire, sepse per te takuar Shqiperine dhe Shqiptaret matane tunelit, Ky qelbesire I vuri traun.

  3. Po bej copy paste cfare kam shkruar.

  “edhe Ty, o Rilindas Kuksian.”

  “E kam per Ty o Cope Derr, militant rilindas, qe je Kuksian, ”

  pra I drejtohem vetem Militanteve Kuksiane Rilindas qe do shkojne sot te brohorasin per Qelbesiren, qe I vuri traun.

  Pra jo te gjithe Kuksianeve.

  4. Nqs xxxxxxxxx je Derri, shko brohorit sot ne miting tek Usheheqesi, per gezimin e madh qe te solli Kontrata/Vjedhja Poshteruese e Rruges se Kombit

  4. Nqs je Kuksian I revoltuar per kete poshtersi qe beri Qelbesira ndaj Kuksianeve dhe gjithe Shqiptareve, Une jam me ty.

 5. Jo o qelbesire

  e Patrulles se Komentuesve me Pagese

  te Departamentit Te Komentuesve, ne Drejtorine e Propogandes

  ne Keyeministri.

  Ketu vendos KM me Oligarket, duke bere Koncesione te minutes se fundit.

  Do te jape edhe ty me Koncesion, ore majmun, nje dite.

  Si mundet Kandidati Rilindas per Bashkine e Kuksit, te jete PRO izolimit te qytetite tij, nga Rruga me pagese??????

  A ke truuuuu?

 6. Popull anti rama. Ju bej nje pyetje sh te thjeshte qe tju sqarohen mendimet. Ke mund te imagjinoni ne vend te rames kryeminister?????ja bete vetes jete pyetje?????? U kthjelluat ???? Tani mjaft me . Paguani taksat dhe ikni votoni duke qeshur se keni km te mire…

  1. Copa e Derrit, NUK vonoi, dha pergjigje si me siper.

   1. Per Rrugen e Kombit, nuk shprehet. S’ka sensore fare.

   Shkon paguan me gezim Traun.
   Pra e di Partia ate pune.

   Po Une Derr jam. I tha mesuese Mjellmes ne Shkollen e Pyllit.

   2. Ben skuthin.

   Ben nje pyetje qe e ben Departamenti gebelsian I propogandes ne Kryeministri.

   “Ke mund te imagjinoni ne vend te rames kryeminister???”

   Pergjigje Derrit:

   Ne politike nuk ka engjej.
   Kete e dime.

   Imagjinoj Kryeminister, te keqen me te Vogel, dhe ka te keqe me te vogel ne mes te Politikaneve Shqiptare.

   Pra Qelbesira te Ike.

   Nderkohe ka dhe opsion tjeter o Derr.

   Ka Shqiptare te ditur, qe e Duan Shqiperine, qe e zevendesojne qe neser.

   E perseris: Te keqen me te vogel.

   3. Ti Cope Derr, thua me lart:

   Tani mjaft me . Paguani taksat dhe ikni votoni duke qeshur se keni km te mire…

   Kujt to paguajne Taksat??????
   Taksidarit Privat te Rruges se Kombit????

   Kontratave PPP/Tenderave/Koncesioneve te ndyra te Qelbesires.

   Duke qeshur?????????!!!!!!!!!!

   Ore me cfare e ke Trurin???

   Me Mut?????

   Hiq ore dore nga dashuria e pakufishme per Parrine she Udheheqesin.

   O cope Derr. Gjej nje pune tjeter, boll puno e ne Departamentin e Komentuesve ne Kryeministri.

 7. Rama hajduti nga Kuksianet mer topuz me shumic por edhe ai Gici roja me fakultet policie ka per te mar lesht e curres, Gic bytha me qar shoqeruesish po ben fushat jazek i qoft , populli i Kukesit i njef shum mir! Jane fundi i funderrinave te Kuksit, te gjith hajdut, pa moral, pa ideal, rrugeqer, pa familje , shkurt siq esht vet Gici ka eshe stafin, prandaj e vem me bast se Kuksi mbi 12% te militanteve ose punonjseve tjeter nuk mer pjes kot e kan mavijt.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu