• |
ide | kryesore

Chris Hughes është një romancë dashurie me Jesy Nelson

Paparazzi, Slider

Ylli i showt “Love Island”, Chris Hughes është një romancë dashurie me një nga këngëtaret e grupit të famshëm Little, Jesy Nelson.


Edhe pse vetëm pak muaj që po përjetojnë dashurinë e tyre, chris menon se është njeriu perfekt me të cilin mund të krijosh një familje.

Në një intervistë për Mailonline ylli i “Love Islands” është shprehur: “Martesa është një ndër ambiciet e mia në jetë. Unë jam një njeri familjar dhe sigurisht që dua të martohem. Nuk është një nga planet e mia të afërta por nuk i dihet këtyre gjërave.”

Në lidhje me këngëtaren e grupit të famshëm Little Mix, Chris është shprehur: “Mendoj se ka të bëjë me ë shoqërohesh ose me kë po del. Për ne nuk është e vështirë sepse kur jemi me njëri-tjetrin e harrojmë se jemi në vëzhgim të publikut.”

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu