• |
ide | kryesore

E kritikuan për gjoksin e varur, reagon këngëtarja (FOTO)

Paparazzi, Slider

Pasi parakaloi në tapetin e kuq të “Bet Awards”, këngëtarja e njohur, Tanerelle, u bë shënjestra e kritikave dhe komenteve negative për dekoltenë e saj.


E veshur me nje fustan me V të theksuar, vëmendjen e tërhoqi gjoksi i lëshuar i këngëtares, e cila dukshëm, ka preferuar të mos përdorë as sutjena, e as apo ndërhyrje estetike. Komentuesit në rrjetet sociale e kritikonin për dekoltenë e zbuluar dhe madje i sugjeronin një “ngritje gjoksi”, “Dukesh e mrekullueshme, por mund t’i kishe ngritur pakëz.”- shkruan edhe një nga fansat e këngëtares. Por, Tanerelle nuk ka hezituar dhe  vendosi t’u kthente përgjigje gjithë komenteve negative përmes një postimi në Twitter-it. “Për gjithë komentet negative që lexova sot, nuk kam nevojë ta ngre gjoksin që të vesh një dreq fustani.


Unë jam grua, gjoksi natyral varet dhe mua më pëlqen shumë dhe s’kam ndërmend ta ndryshoj që t’ju kënaq shikimin. Unë po jetoj ëndrrat e mia dhe po fokusohem në gjëra më të mira.”


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.