• |
ide | kryesore

Elvana Gjata pothuajse nudo për klipin e ri (FOTO)

Paparazzi, Slider
auto_elvana-gjata-seksi1434033490.jpg

Para disa ditësh u njoftua se Elvana Gjata do të publikojë projektin më të ri për këtë fillim vere në Stamboll. Nëse mendoni se kënga do të jetë e ngjashme me meloditë e filmave turk( disi dramatike ose romantike)  dhe Elvana do të ketë një veshje të përshtatur me vajzat që jetojnë në një prej qyteteve të  Turqisë, gaboni. Valdrin Sahiti ka zbuluar veshjen e Elvanës ku shihet mjaft provokative dhe disi nudo. Fundja të dalësh pak nudo për një videoklip është trendi më i ri. Klikimet e panumërta nuk do të mungojnë….Të paktën ky është një prej qëllimeve kryesore. Sipas “Prive” këngëtarja do të ketë edhe një bashkëpunim me një këngëtar emri i të cilit ende nuk bëhët i ditur.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu