• |
ide | kryesore

FOTO/ 61-vjeçari akuzon policinë: Më dhunuan pa shkak

Lajme, Të fundit

Një 61-vjeçar akuzon dy punonjës policie në Libonik të Korçës se e kanë dhunuar pa asnjë arsye. Albert Shkëmbi, aktualisht ndodhet i shtruar në spital, ndërsa shprehet se ishte pasagjer brenda një automjeti kur është ndaluar nga patrulla e policisë.

Sipas tij, policët i janë drejtuar duke e pyetur; “po ti, pse ke hipur në këtë makinë” duke tentuar ta shoqërojnë në komisariat. Por, 61-vjeçari ka kundërshtuar shoqërimin e tij në komisariat, gjë e cila ka bërë që efektivët të ushtrojnë dhunë duke i thyer krahun dhe fraktura në kokë.

2 Comments

  1. …..duke i thyer krahun dhe fraktura ne koke.
    Pidh te semes! A e dini cdo te thote fraktura ne koke ?
    Apo lajme per arin, Stalinin, Llumin e Mutit Meros dhe idioteve te tjere te ketij portali.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu