• |
ide | kryesore

FOTO/ Africa, jahti 200 mijë euro në javë i pushimeve të Ronaldos

Sport

Për pushime kërkojmë të gjithë më të mirën, dikush mundet e dikush më pak, por në përgjithësi, kërkohet luksi e komoditeti. Cristiano Ronaldo këto i ka me bollëk, natyrisht, nuk është dicka e re, por ajo që tërheq vëmendjen këtë herë është zgjedhja e CR7 për mënyrën e të bërit pushime.

Në Cote D’Azur, portugezi ka preferuar një jaht luksoz: është 47 metra i gjatë dhe quhet Africa, ka gjashtë dhoma gjumi e mund të mirëpresë 12 persona: ky është mjeti lundrues ku sulmuesi i Juventus, bashkë me Georgina, po kalon pushimet e tij në Montecarlo. Kosto? 200 mijë euro në javë.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu