• |
ide | kryesore

FOTO/ Vdiq dhe u ringjall pas 27 minutash duke sjellë këtë mesazh me vete

Lapsi Leaks

Një grua nga Shtetet e Bashkuara të Amerikës, ka befasuar jo pak me deklaratën e saj. Tina Hines, nga Arizona pësoi një atak kardiak dhe “u derdh” përtokë pasi i ndaloi zemra. Bashkëshorti i Tinas, i cili ishte pranë saj gjatë kohës që i ndodhi kjo gjë, i dha ndihmën e shpejtë, duke i shtypur kraharorin derisa erdhi ndihma e shpejtë.

Sipas “The Sun”, mjekët përdorën pajisjet për ta rikthyer në jetë dhe i gjithë procesi zgjati për 27 minuta. Pasi u përmend plotësisht, gruaja kërkoi diçka për të shkruar, pasi nuk mund të fliste. Mesazhi që ajo shkroi ishte: “It’s Real”, ose në shqip “Është e vërtetë”.


Kur iu kthye e folura, Tina tregoi se kishte parë parajsën, dhe se gjithçka ishte shumë e gjallë, me ngjyra të ndezura e të qarta. Mesazhin e Tina Hines, mbesa e saj e bëri tatuazh.

 Tina Hines suffered a heart attack in February 2018 and 'died' for 27 minutes - but when she woke she managed to scrawl 'it's real' after she claims to have seen heaven Tina Hines suffered a heart attack in February 2018 and 'died' for 27 minutes - but when she woke she managed to scrawl 'it's real' after she claims to have seen heaven  Tina Hines suffered a heart attack in February 2018 and 'died' for 27 minutes - but when she woke she managed to scrawl 'it's real' after she claims to have seen heaven Tina Hines suffered a heart attack in February 2018 and 'died' for 27 minutes - but when she woke she managed to scrawl 'it's real' after she claims to have seen heaven The note written by a speechless Tina after she was resuscitated in Phoenix, Arizona  Madie Johnson got a tattoo on her wrist of her aunt's scrawl that appears to read 'it's real' after she died for 27 minutes and 'saw heaven'  A relative with Tina Hines after her miracle recovery

 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu