• |
ide | kryesore

Materialet zgjedhore mbërrijnë në Korçë me makina ushtrie

Lajme, Të fundit

Mbërrijnë materialet zgjedhore në KZAZ-të e Bashkisë së Korçës. Ato janë vendosur në dy KZAZ, atë 72 dhe 73 në Korçë e gjithashtu edhe në KZAZ-në e Maliqit.

Materialet zgjedhore u transportuan në KZAZ me mjete të ushtrisë dhe policisë.


Deri më tani nuk ka patur asnjë incident.

 

2 Comments

  1. Per injoranten “BETOHEM” gjithçka e rilindjes eshte e ligjsheme.
    Edhe po ju tha skenderbeu i tyre hajde cullak ‘yes sir ‘

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu