• |
ide | kryesore

(VIDEO) Pas Skëndërbeut, Ramën e krahasojnë edhe me Enverin. Shikoni fushatën në Tepelenë

Arkiva, Lajme, Të fundit

Në Telenë Edi Ramën e krahasojnë me Enver Hoxhën. Të paktën këngëtari që hapi tubimin për fushatë, Golik Ali Jaupi deklaroi se dje ishte ngritur nga spitali dhe kishte ardhur të këndonte për Ramën, të cilin e quajti komandant, njësoj si bëri në vitin 1983, kur u ngrit nga spitali ku ishte operuar për të kënduar për Enver Hoxhën.

Përshëndetje populli i Tepelenës, përshëndetje kryeministri jonë i shquar, i gjithë Shqipërisë dhe miku i Tepelenës, Edi Rama. Përshëndetje kolosi jonë gjigandi Termet Peçi”, kështu e ka nisur fjalën e tij Goliku e më pas ka treguar atë që e ka quajtur sekret para udhëheqësve, siç iu referua ai Edi Ramës e Tërmet Peçit që i ishin ulur përballë.


Po ju tregoj një sekret popullit tim dhe udhëheqësve. Në 83 i operuar në Spitalin Ushtarak në Tiranë, ngrihem i operuar dhe shkova në Gjirokastër në festival me gjysmë trupit, këndova para komandantit të asaj kohe, sot nga Gjirokastra vij nga spitali për disa probleme, nuk ka rëndësi, dhe ngrihem nga spitali atje dhe vij për këtë komandant këtu” – u shpreh Goliku i cili mori duartrokitje nga turma prezente.

©Lapsi.al 

12 Comments

 1. Me shemti nuku ka, nuk do ja lejonte vetes kurr as nje njeri me pak mend jo ky plaku matuf drogmen i cili vuan nga deliri i madheshtise, turp me te madh nuk ka ti thuash gomarit te gjate se je me i menquri i gllobit 🙈🤮🤮🤮.NO COMENT.💩💩

 2. Ky qe thote kam dal prej spitalit per enverin dhe tashti perseri kam dal prej atij spitali per ramen, ne fakt ne dy rastet ka dal prej azilit psikiatrik lpl

 3. Ju jeni kanceri i ketij vendi . Sa te jeni ju ky vend nuk ka per te pasur hajer ndonjehere .
  ROPT KU TI KENI OR BUZKUQER
  ROPT PALOSH I ANETES . ROPT O BASHA QE DREJTUES NUK U BERE DOT .
  ROPT O POLITIKANE KURVA

 4. “Komandant na mori malli, erdhi Rama dhe te ngjalli”. Cfare bythlepirsash te neveritshem. Popull kafshe. Si tufe bashibozukesh. Ju ndan placken qe vjedh komandanti dhe harbohen.

 5. Gazetar e di ti qe goliku eshte nje coban dhish rrot kari qe ka llogjiken e nje femije 11 vjec keta jane mbeturina te shekullit te kaluar

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu