• |
ide | kryesore

Vlorë/ Burri vret gruan me levë hekuri

Lajme, Të fundit

Një ngjarje e rëndë kriminale ka ndodhur në fshatin Babicë të Vlorës. Krimin e ka kryer shtetasi Lavdosh Sulo, 56-vjeç, ndërsa pa jetë ka mbetur Laureta Sulo, 44-vjeç.

Lavdosh Sulo e ka goditur gruan me levë hekuri në kokë dhe fytyrë.

Policia ka shkuar menjëherë në vendngjarje pas kësaj ngjarje të rëndë.

 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu