• |
ide | kryesore

Çfarë po ndodh? Meta u kërkon takim Ramës dhe Bashës për zgjidhjen e krizës politike

Lajme, Të fundit

Presidenti i Republikës Ilir Meta ka ftuar në një tryezë Kryeministrin Edi Rama, por edhe kryetarin e PD-së, Lulzim Basha.

Meta u ka dërguar këtë të mërkurë letra të ngjashme si kreut të mazhorancës edhe atij të opozitës.


Rama e refuzoi publikisht ftesën ndërsa Basha ka pranuar të takohet me kreun e shtetit të enjten në orën 09.00.

LEXO EDHE:  

Meta fton Ramën në tryezë, përgjigjet kryeministri

7 Comments

  1. hahahahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
    ndershmeri kurvash , po ja nin bytha lageshtiren te gjitheve .

  2. Sa qejf sikur te vriste vehten Meta,c’do te ndodhte psh do te shpallej “heroi i Demokracise” ,aeroportit te Kukesit do ta quanin aeroporti META,nje aeroplanmbajtese do merrte emrin META &MONIKA dhe burgu i Spacit do ishte Qendra e Edukimit “META” ndoshta dhe Franca e nderon kujtimin e tij me berdellon META ne Pigal.Humbje e madhe per hajdutet dhe te burgosurit.

  3. Ne te tilla stuata shteti i kalon Princit LEKA i DYTE ,qe eshte gati te marre rolin e arbitrit dhe i takon Shqiperia.Meta eshte nje palaco para Princ Lekes.Te votojme per mbreterine,do kushtoje pak me shume por do vidhet me pak,fukarai me fukara do te behet,ama ka shtet dhe vule.

  4. Pabuks je perjasht😀 Nuk te ftuan per votime rilindasit..Po krevatin ja bere gati..Imoraliteti rilindas shkoj me gjith ate qe ke lane ne krevat..Ti cdo te besh..kerkoj nje nder …. ti ndezesh qiriun

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu