• |
ide | kryesore

“Jam Messi…”, seks me 23 femra: sozia e Pleshtit denoncohet dhe është në telashe

Sport, Video

Teladhe të mëdha për sozinë e Lionel Messi. Sipas “Confused Aatma”, Reza Parastesh ka përfituar nga ngjashmëria e pabesueshme me kampionin e Barcellona për të mashtruar 23 vajza deri në raport seksual me to. Një lajm që është mohuar nga sozia në fakt. “Po përhapet një lajm i tmerrshëm. Ju lutem mos luani me besueshmërinë dhe reputacionin e njerëzve. Nëse lajmi do të ishte i vërtetë do të isha që tani në burg, më besoni. Tani do të bëj gjithcka për të luftuar përmes rrugës ligjore këdo që cënon emrin tim”.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu