• |
ide | kryesore

I fshihet fotoja topless, modelja revoltohet ndaj Instagram-it (FOTO)

Paparazzi, Slider

Një 48-vjeçare, e cila konsiderohet si gjyshja më seksi në botë, është revoltuar ndaj “Instagram”. Gine Stewart ka reaguar përkundrejt rrjetit social fill pasi iu fshi një fotografi, nën argumentin se gëzonte përmbajtje të papërshtatshme. Duke e kundështuar fort, Gina është shprehur se kjo lëvizje tregon sesi censura prek më shumë femrat sesa meshkujt.

“Çfarë është e papërshtatshme rreth kësaj fotografie për “Instagram”? Janë të pasmet e mia? Apo gjoksi im? Nuk e kuptoj çfarë nuk shkon këtu dhe cfarë të mbuloj. Kjo është një fotografi që “Instagram”-i e fshiu mbrëmë për përmbajtje të papërshtatshme.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu