• |
ide | kryesore

Vlorë/ Pëson infarkt sapo futet në det, humb jetën 60-vjeçari

Lajme

Një 60-vjeçar ka humbur jetën mëngjesin e sotëm në Plazhin e Vjetër në Vlorë.

Nga informacionet paraprake të bëra të ditura, dyshohet se i moshuari ka humbur jetën si pasojë e atakut kardiak, sapo është vënë në kontakt me ujin.

Në vendngjarje kanë mbërritur menjëherë forcat policore për të kryer zbardhjen e plotë të rrethanave dhe shkaqeve të ngjarjes.

 

 

 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu