• |
ide | kryesore

Fier/ Aksident te rruga e re e mbikalimit

Lajme, Të fundit

Një aksident ka ndodhur te mbikalimi i ri në Fier. Një makinë është përplasur me një kamion.

Deri më tani nuk raportohet për dëme në njerëz, por vetëm për dëme materiale.

Policia ka mbërritur menjëherë në vendngjarje për të hetuar shkaqet e aksidentit.

1 Comment

  1. Nje makine perplaset me nje kamion, eshte pikerisht situata qe i ndodh demokrateve sa here ka zgjedhje. Kamioni eshte bashkimi i partise, shtetit , krimit dhe nderkombetareve te korruptuar Kamioni eshte mbi kapacitet dhe nuk i lejohet te kaloje asaj rruge. Kamionit i duhet vene perballe tritoli dhe jo makina.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu