• |
ide | kryesore

Kryemadhi shkon në selinë e PD, takon Lulzim Bashën

Lajme, Të fundit

Kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi ka shkuar në selinë e PD së bashku me ish-deputeten Kejdi Mehmetaj, për të takuar kryetarin e Partisë Demokratike, Lulzim Bashën.

Ende nuk dihen detaje rreth këtij takimi, por mendohet se temë e diskutimit kanë qenë zgjedhjet lokale. Në ditët në vijim pritet lëvizja e radhës nga partitë e opozitës.


5 Comments

  1. Po disktutojne strategjine per shpetimin e Rames nga rezultati katastrofik, qe mori sot edhe pas 1000 manipulimeve me pjesemarrjen qe beri. E keni kot! Ramen nuk e shpetoni dot me as ju dhe asnje!

  2. Meta ka shkuar ne plazh kjo vajti tek PEDE luli te thoje smund te shkoja ne dete me Ilirin se e ngjyrosja si flamur detin .
    Race e keqe kjo bushter

  3. Nuk mund te shkreheshit deri ne kete fare feje .
    Çdo gje e late ne dore te mavive , merrjani nje valleje tani .

  4. Ka shkuar te ndajne gezimin e fitores historike per rrezimin e Rames dhe per arritjen e qellimit te pengimit te zgjedhjeve me çdo forme,tani do vendosin kush do jete kryeminister dhe kush kryetar parlamenti….

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.