• |
ide | kryesore

Tragjedi në Korçë, 3 viktima në aksident

Lajme, Të fundit

Një aksident i rëndë raportohet të ketë ndodhur mbrëmjen e së dielës në aksin Korçë – Kapshticë. Të dhënat paraprake flasin për 3 të vdekur.

Ende nuk ka të dhëna zyrtare, por sipas gazetarëve nga Korça dyshohet se kanë humbur jetën 2 gra dhe një fëmijë. ©LAPSI.al

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu