• |
ide | kryesore

Erdhi nga Gjermania për pushime në Durrës, mbytet turisti

Lajme, Të fundit

Ditën e sotme një tjetër shtetas me banim në Gjermani është mbytur në Plazhin e Durrësit.

Viktimë ka mbetur 49-vjeçari S. A., i cili dyshohet se ka pësuar arrest kardiak, sapo është futur në det për t’u larë.

“Më datë 01.07.2019, rreth orës 12:46, në lagjen Nr.13,Durrës,  shtetasi S.A., 49 vjeç, banues në Gjermani, është futur në det dhe ka gjetur vdekjen, dyshohet arrest kardiak. Grupi Hetimor po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes”, thuhet në njoftimin e policisë.

1 Comment

  1. Ngushllime familjes, Po keto oligarket qe kane ndertuar plazhet vend e pa vend perse nuk vendosin tabela informuese se si nuk duhet futur ne uje pa sperkatur mire trupin me pare, per mos futur ne uje pasi ke ndejtur ne diell te ekspozuar, mos futur ne uje pasi ke ngrene etj etj keshilla? Po roje private perse nuk vendosin?

    Besoj se keto oligarket jane mastro per te vjelur para padrejteisht, por jane tuxhar kokbosh qe nuk meritojne te cartifikohen si pronar ambienti publik. Jetojme ne Shqiperi, e kujt i plasi se kush vdes? jeta eshte kot ashtu si vota.

    Te huajt e shkrete sheklin nje here per kureshtje e nuk vijne me, por ka dhe nga ato qe nuk vijne me pergjithmone pasi vdesin. U duhet dhene nje leksion te huajve se ci pret ne Shqiperi me ujrat e m*** qe derdhen ne det nga hotelet e paligjshme. Pa pasterite qe njerzit qelbin dynjane. Plazhe jo te lira dhe abuzime me cmimet e ushqimet e skaduara. I do qendis e telendis mire e mire qe mos vdesin kot ne Shqiperi.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu