• |
ide | kryesore

Taylor Swift, probleme me ish menaxherin

Paparazzi, Slider

Taylor Swift nuk i ka gjërat mirë së fundmi dhe shkak për këtë është bërë ish-menaxheri i saj, Scooter Braun, i cili ka kërkuar të drejtat e shitjeve të disa prej këngëve të këngëtares së njohur. Pas veprimeve ligjore që ai ka ndërmarrë, Taylor ka nisur të shkruajë për të në ‘Twitter’ duke zbuluar se Scooter e ka manipuluar dhe tallur gjatë kohës që e menaxhonte dhe ajo ka dashur për shumë kohë të marrë në dorë muzikën e saj, por ju deshën disa vite që t’ia dilte.

Siç duket ish-menaxheri i saj ka nisur të nxjerrë në sipërfaqe disa probleme të vjetra që ka pasur me yllin televiziv. Fansat i kanë dalë në krah këngëtares, pasi ajo e ka shpjeguar punën me menaxherin aktual të Ariana Grande dhe Justin Bieber si ‘makth’. Më tej Taylor ka vazhduar duke rrëfyyer se tani luan muzikën që do dhe është shumë e lumtur me rritjen artistike që ka pësuar. Çështja mbetet ende pezull deri në deklaratat e radhës të të dyja palëve.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu