• |
ide | kryesore

FOTO/ “Puthje, kush eleminon Kilin”: premtimi hot i Stepanhie Cayo ndez Kupën e Amerikës

Sport

Quhet Stepanhie Cayo, është protagoniste e serisë Netflix “Klubi i drerëve” dhe është tifoze e zjarrtë e Perù. E zjarrtë në kuptimin e plotë të fjalës, sepse edhe premtimin e ka bërë të zjarrtë. Pikërisht përpara gjysëmfinales së turneut, mes Kilit e Perusë, modelja ka bërë ofertën hot. “Do ti jap një puthje lojtarit të Perùsë që do të shënojë kundër Kilit”, ka deklaruar vajza. Natyrisht Kili, skuadra dy herë fituese në fuqi, vjen si favorite në këtë përballje me peruanët, por Cayo nuk e ka bërë premtimin e saj në bazë të probabilitetit: vajza do të ishte e lumtur ta realizonte puthjen me lojtarin, mjafton që Peru të shkonte në finalen e Kupës së Amerikës. Kujde Peru, kundër Brazilit, oferta mund të rritet…Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.